Jak wybrać dobry kurs przedłużania rzęs w sieci?

Szukając dla siebie kursu przedłużania rzęs musimy w pierwszym etapie określić własne umiejętności a następnie określić co z takiego kursu chcemy wynieść i do czego jest on nam potrzebny. Jeśli poszukujemy kursu zaawansowanego poszukajmy raczej na stronach kosmetyków dla salonów kosmetycznych, jeśli zaś poszukujemy czegoś amatorskiego, zacznijmy poszukiwania od przejrzenia opinii na forach internetowych.

Przedłużenie rzęs kurs dla początkujących

Nie jesteśmy z zawodu kosmetyczkami i nigdy nie zamierzamy być, ale kurs przedłużania rzęs chciałybyśmy zrobić same dla siebie. Np. po to, by móc zrobić przed zbliżającą się dużą imprezą przedłużenie rzęs u siebie i mamy. Jak się za to zabrać? W takim przypadku niepotrzebne będzie przygotowanie pod kątem wywiadu z klientką i poznawanie zasad, jakie dotyczą salonów kosmetycznych ze strony sanepidu. Przyda nam się po prostu sucha teoria i kilka godzin praktycznych. W tym celu, popytajmy o kursy amatorskie organizowane w salonach kosmetycznych.

Kurs przedłużania rzęs dla zaawansowanych

Prawdziwe profesjonalne kursy dla kosmetyczek to koszt do kilkuset złotych do nawet kilku tysięcy, jeśli są to tzw. kursy zintegrowane, które łączą przedłużanie rzęs kurs z kursem stylizacji rzęs czy makijażu. Takie kursy dla swoich pracowników organizują salony piękności i salony kosmetyczne, na początku więc warto zapytać naszego pracodawcę czy nie zamierza nas na taki kurs wysłać lub zaproponować, że pokryjemy część kosztów takiego kursu, ale bardzo nam zależy na tym, by się szkolić. Nie ma dobrego pracodawcy, który nie zgodzi się na taką propozycję. A jeśli właśnie się nie zgadza, warto zastanowić się nad zmianą pracy. Po prostu.