Darmowa alternatywa dla WoWa

Kiedy pomyślimy o grze typu MMO, na myśl przyjdzie nam zazwyczaj World of Warcraft. Gra Blizzarda jest bezwzględnym gigantem tego gatunku i nie wydaje się, żeby coś mogło zagrozić hegemonowi – nawet gra sygnowana marką Star Wars nie podołała temu wyzwaniu. WoW ma jednak jedną prostą wadę – jest grą relatywnie drogą, konieczne jest w niej regularne opłacanie abonamentu. Niewiele osób jest przy tym świadomych faktu, że istnieje darmowa i bardzo rozsądna alternatywa dla tej gry.

Lineage 2 jest grą MMO, która powstała w 2003 roku i w 2009 przeniosła się na model free-to-play – innymi słowy, można w nią obecnie zagrać totalnie za darmo. Absolutnie nie jest przy tym tak, że ze względu na to rozwiązanie biznesowe, gra jest wybrakowana lub jest w niej po prostu bardzo mało treści – wręcz przeciwnie, posiada tak bardzo rozległy świat do eksplorowania, a także tyle mechanik, że poradniki to niej cieszą się ogromną popularnością, bo umożliwiają poznanie tego fantastycznego świat w całości. Jest on idealną alternatywą dla świata Warcrafta, a to dlatego, że również posiada całe mnóstwo fantastycznych stworów, ras i klas postaci do wyboru, wśród których możemy przebierać do woli i stworzyć niewielkim nakładem sił swój avatar w tym niezwykłym świecie.

Lineage 2 to na pewno tytuł, który musi sprawdzić każda osoba preferująca autorskie, niepowtarzalne światy fantasy, a także ta, która lubi przystępować do wirtualnej rozgrywki w towarzystwie innych graczy. Po piętnastu latach od premiery serwery wciąż są zapełnione, toteż ze znalezieniem ich absolutnie nie będzie problemu.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*