Czym charakteryzuje się gra MMO Lineage 2?

Z pewnością każdy, kto chociaż trochę interesuje się grami komputerowymi, doskonale zdaje sobie sprawę, jak wielką popularność zdobyły gry MMO. W końcu niewiele tytułów pozwala na swobodne eksplorowanie ogromnego świata, walkę i zdobywanie doświadczenia wraz z wieloma przyjaciółmi. Mnogość postaci i ich umiejętności sprawia, że każda drużyna składa się z wyjątkowych członków pomagających sobie nawzajem. Jakie są najpopularniejsze gry MMO w historii?

Lineage 2 – legenda MMO

Jest to produkcja osadzona w niezwykłym świecie fantasy opanowanym przez wiele charakterystycznych dla tego gatunku ras. Wśród z nich można wymienić chociażby elfów, orków i krasnoludów, ale też wyjątkowych kamaelów. Powodów sukcesu tej gry jest wiele. Przede wszystkim można wymienić tutaj niezwykłe bogactwo i różnorodność świata. Gracz ma okazję zwiedzać jaskinie, pustynie i zielone równiny, a w każdej z nich czeka go masa różnorodnych aktywności, począwszy od prostych zadań po rozbudowane i wielowątkowe questy fabularne.

Gra MMO Lineage 2 od samego początku charakteryzowała się niezwykłą oprawą graficzną. Choć jej premiera miała miejsce w 2004 roku, po dziś dzień wygląda naprawdę nieźle. Jest to zasługa ciągłego wsparcia twórców, którzy regularnie starają się wprowadzać nową zawartość a także wsparcie dla najnowszych technologii, spośród których warto wymienić chociażby Shader Model 3.0.

2011 rok był dla tytułu przełomowy, gdyż gra przeszła na model Free-To-Play, powodując napływ wielu nowych graczy sprawiający, że Lineage 2 odżyło na nowo.