Duże aktualizacje do Lineage 2 – Valliance

Jedna z najbardziej znanych i najsłynniejszych produkcji południowokoreańskiego studia NCSoft została oddana do użytku graczy już w 2004 roku. Przez kilkanaście lat działania Lineage 2 zmieniło się w wielu kwestiach. Jest to zasługa dodatków i ogromnych aktualizacji, które miały odświeżać produkcję i zachęcać starych graczy do powrotu, a nowych do rejestrowania się. Jednym z przełomowych dodatków był Valiance. Czym się charakteryzował?

Lineage 2: Valiance – najważniejsze informacje

Dobre gry MMO słyną z tego, że potrafią przyciągać do siebie graczy na długie lata. Aby taki stan rzeczy się utrzymywał, niezbędne jest wypuszczanie kolejnych aktualizacji. W przypadku omawianej produkcji jedną z nich był wydany 11 grudnia 2013 roku Valiance, którego głównym założeniem było urozmaicenie systemu rozwoju postaci, a także poprawa kilku innych aspektów gry.

Dodatek ten wprowadził zmiany w systemie umiejętności. Od tamtego momentu każdy gracz mógł sam wybrać sobie pulę skilli, z których chciał korzystać przy danej postaci. Twórcy rozszerzyli ich ilość o 25.

Do tego zmiany dosięgnęły też raidów, można było przyzwać bossa, co skutkowało zmianą punktacji w trakcie rozgrywki. Dodano również kilku znanych bossów z początków gry.

Valiance wprowadził również mnóstwo poprawek, a także rozbudował niezwykle istotny i relaksujący system łowienia, który uwielbia większość graczy MMO. W trakcie tej aktualizacji zmienił się również jeden z obszarów w Lineage 2 – Hellbound. Ta aktualizacja znacznie odświeżyła grę i ponownie przyciągnęła graczy do tytułu.