Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gość (ci)
 Drukuj temat
Kompletnie zielony, pomoc w wyborze.
naoymi
Witam,
jestem kompletnie zielony jezeli chodzi o L2, sciagam wlasnie officiala, lada moment i bedzie. Zainteresowala mnie klasa Kamael czy jakos tak, chodzi o tych, ktorzy atakuja uzywajac szpad, ale uwielbiam grac takze lucznikami(w kazdym innym MMO). Co bedzie lepsze na poczatek ? Dodatkowo jaka rasa pod lucznika itp.

Kriss_Hietala
soul breaker budzi się jako mag. Więc przemyśl, czy ci to odpowiada. Łucznik każdy inny, byleby nie ludzki (kiepski racial).

naoymi
"soul breaker budzi się jako mag" szczerze, gowno mi to mowi ;D Jak budzi sie ? jakis quest na dalsza klase? Czytalem o jakims hawkeye, ale jaka rasa wymagana ?

madcat_men
przy tworzeniu postaci wybierasz czy chcesz żeby był to fighter czy mag, jak wybierzesz fightra to możesz iść ścieżką łucznika a jak wybierzesz maga to możesz iść ścieżką soul brakera.

do 85 lvl są różnice w skilach i przed godem warto było się głęboko zastanowić, obecnie po 85 lvl na klasach "przebudzonych" różnice są kosmetyczne w statach...

Hawkeye to jest ludzki łucznik i nie zgodzę się tutaj z Kriss, ponieważ był to jeden z najbardziej przydatnych łuczników i nie nazwałbym go słabym.

ps. questy z rozwojem postaci powinny być na stronie

naoymi
To znaczy, ze moge spokojnie robic krasnoluda warriora by potem zrobic jakies specyficzne questy i stac sie lucznikiem ? Mam slabosc do karlow. I jeszcze jedno pytanie, czy robiac dwarfa pod lucznika moge tez isc troche w crafting(uwielbiam, kocham)

Megalord
Naoymi gdzie to wyczytałeś/łaś? kiedys był Stone of Destiny, teraz robiąc krafta możesz stać się tyrr warriorem, nie yulem Smile Chyba, że na subie dual Class zrobisz Smile

Przejdź do forum: