Zobacz temat

Drukuj temat
Kompletnie zielony, pomoc w wyborze.
naoymi
Witam,
jestem kompletnie zielony jezeli chodzi o L2, sciagam wlasnie officiala, lada moment i bedzie. Zainteresowala mnie klasa Kamael czy jakos tak, chodzi o tych, ktorzy atakuja uzywajac szpad, ale uwielbiam grac takze lucznikami(w kazdym innym MMO). Co bedzie lepsze na poczatek ? Dodatkowo jaka rasa pod lucznika itp.

Kriss_Hietala
soul breaker budzi siê jako mag. Wiêc przemy¶l, czy ci to odpowiada. £ucznik ka¿dy inny, byleby nie ludzki (kiepski racial).

naoymi
"soul breaker budzi siê jako mag" szczerze, gowno mi to mowi ;D Jak budzi sie ? jakis quest na dalsza klase? Czytalem o jakims hawkeye, ale jaka rasa wymagana ?

madcat_men
przy tworzeniu postaci wybierasz czy chcesz ¿eby by³ to fighter czy mag, jak wybierzesz fightra to mo¿esz i¶æ ¶cie¿k± ³ucznika a jak wybierzesz maga to mo¿esz i¶æ ¶cie¿k± soul brakera.

do 85 lvl s± ró¿nice w skilach i przed godem warto by³o siê g³êboko zastanowiæ, obecnie po 85 lvl na klasach "przebudzonych" ró¿nice s± kosmetyczne w statach...

Hawkeye to jest ludzki ³ucznik i nie zgodzê siê tutaj z Kriss, poniewa¿ by³ to jeden z najbardziej przydatnych ³uczników i nie nazwa³bym go s³abym.

ps. questy z rozwojem postaci powinny byæ na stronie

naoymi
To znaczy, ze moge spokojnie robic krasnoluda warriora by potem zrobic jakies specyficzne questy i stac sie lucznikiem ? Mam slabosc do karlow. I jeszcze jedno pytanie, czy robiac dwarfa pod lucznika moge tez isc troche w crafting(uwielbiam, kocham)

Megalord
Naoymi gdzie to wyczyta³e¶/³a¶? kiedys by³ Stone of Destiny, teraz robi±c krafta mo¿esz staæ siê tyrr warriorem, nie yulem Smile Chyba, ¿e na subie dual Class zrobisz Smile

Przejdź do forum: