Zobacz temat

Drukuj temat
PW ma³e pytania i za(***)enia
Bax77
A wiêc, gram PW mam 61 lvl Doom lighta i shadow B grade
Expi mi siê beznadziejnie, stuny wchodz± bez przerwy a si³a moich blowów (które i tak wchodz± ¶rednio) jest równa sile krytyku z rêki Shock Wracam w³a¶nie na server gdzie mam ten sprzêt i zastanawiam siê czy nie zrobiæ innego dagera.
Kolejne moje pytanie, ¿eby nie zak³adaæ nowego tematu, dlaczego humani s± ponad wszystkimi i maj± najlepsze staty? mówi siê ¿e ¿adna postaæ nie jest najlepsza, ale moim zdaniem wariorzy u humanów s± najlepsi ze wszystkich wariorów w grze. (no mo¿e orki nie s± do kitu)
Human ma 43 con , 30 dex i 40 str razem daje nam 113
D elf ma 32 con 34 dex i 41 str razem daje nam 107
elf ma 36 con 35 str i 36 (haha) str daje nam 107

i human ma najwiecej zawsze !

moge zrobiæ dye TH albo HE ¿e bêde mia³

51 str 34 dex i 31 con

Tylko o 1 con miej ni¿ ma d elf a jaka ró¿nica w str ;O a dex tyle samo

lub mogê dodaæ raz do str+4 - 4con i dex+4 - 4con i bêde mia³ wszystkiego wiêcej ni¿ elf albo d elf.. i jaka tu sprawiedliwo¶æ!!!!!???

Tym PW którym gram (mówi siê ¿e PW dobry na magów) podbiegam do maga a on zaczyna uciekaæ i nukowaæ (wiecie o co chodzi) i zawsze jak wale blowa to on staje i sie odwraca i hita , w momêcie gdy go wale jest przodem wiêc blow nie wchodzi i bywa tak ¿e mu nawet cp nie zjade a padam.... czy ja nie umiem graæ? obej¶cia robie i na mobach i na playerach ale blowy wchodza ¶rednio ale i tak gówno robi±.....
Szczerze mówi±c nie chce mi siê graæ od nowa TH (siê mêczyæ i robiæ profy, a z czasem na grê te¿ kiepsko) dlatego pytam siê co robie ¼le, powiedzcie mi jak siê ogarn±æ tym PW ¿eby zrobiæ z niego morderce a nie ciote :S
PS: Nekro u humanów najlepszy nuker! (mimo tego ¿e nie jest nukerem to k³adzie wszystkich na dechy) ma summona i z nim wiêkszy def.. a jeszcze mo¿e go nas³aæ na nuka i biæ nim Shock na 100% sorc , sps czy sh w uczciwej walce z nekro nie ma szans (je¶li maj± te same eq)
I nie mówcie ¿e jaki¶ tam sps czy sorc ma cancela bo zanim go wrzuci i podejdzie to ju¿ dostanie hity i padnie. Jedyna szansa to daæ SH korone ale nekro te¿ j± mai anchora.
To na tyle, dziêki za wszystkie porady, uwagi i sory za 2 tematy w 1 ale nie chcia³em robic 2 Smile
pozdro

gala
On gra PW nie AW. Na jakiej kronice grasz? Dagger vs nuki wyglada tak ze odpalasz vicious stance i walisz blowy trickujesz. Od 72 masz shadow stepa co ulatwia sprawe z dobiegnieciem i wtedy najczesciej 2 blowy i po nuku.

Keralt
Nie mam wiele czasu na pisanie,ale wiedz tyle:
Wbij 78 to zobaczysz potêge daggera ...
(I staty s± na dalszym planie, skille s± wazniejsze - patrz. Focus Death, Bluff, Shadow Step)
I zrob dye +5 con -5 str (bedziesz duzo lepszy na pvp)

Blowy zaczna Ci super wchodzic od 78, 95% blowow w plecy wejdzie ...

Odsy³am do artyku³u o AW, jest tam tez duzo informacji o daggerze ogolnie ...
Edytowane przez Keralt dnia 02-03-2010 21:22

Kubala
1. Od kiedy statystyki sie dodaje, zeby sprawdzic ktora postac najlepsza?
2. W jaki sposob wychodzi ci 51 str u cz³owieka? czlowiek moze miec max 45(40+5=45), a d elf 46(41+5=46)
3. Majac 61 lvl na tym swoim PW nie pozna³es jego wszystkich atutow. Nie masz jeszcze Focus Death, Bluff, Dodge
4. Nekro nie jest wogole taki mocny. Mowisz, ze nekro ma sumona, a sh/sps/sorc maja sluga/crushera/bustera. Po za tym anchor rzadko siada, a zanim nekro go rzuci to sps juz mu wrzuci surendera, vortexa i bedzie nukowal. Sh to juz wogole go zmienie z powierzchni ziemi (max 3-4 nuki)
5. Ja uwazam ze to wlasnie TH jest najgorszym dagerem z powodu najnizszego bazowego dexa, braku Focus Death, a teraz jego mirage moze miec kazdy dager.
6. A za to PW wzrosl w sile z powodu przedluzenia trwania Dodge. Wedlug mnie jest to najlepszy dager na rowni z AW PW=AW>TH.
7. Wracajac do twoich pojedynkow z magami to mozna bylo mu przerywac nuki swiche, po tym obiegnac go i walnac blowa. Staraj sie kiedy jest odwrocony do ciebie plecami walic mu Backstanda, a w tedy jak zaczyna uciekac wal mu blinding blowem(dopiero po 66 lvlu), zeby miec wiekszy speed i moc go szybciej wypszedzic. Swi(***) ile wlezie kiedy jestes blisko jego, zeby mu zbic target i zyskac kilka sekund na blowa.
7. Na twoim miejscu zostalbym przy PW gdyz to jest bardzo, ale to bardzo dobry dager.

Bax77
To co mam siê mêczyæ na ratach x5 i byæ pip± do 78?
PS: gram na IL

Keralt
Najpierw kup sobie dagger C z CD (do pvp)
Zalatw sobie baby buffalo albo jakiegos buffera co Ci da Death Whisper lvl 3
Wywal berka na pvp i wbij przynajmniej 70 lvl ...
(na IL nie ma shadow stepa jak dobrze pamietam ...)
I taka jest prawda,ze dagger przed 78 to taka troche ciota ...

PW jest dobry na magów z racji selfa magic barrier - wiec raczej tylko na oli ...
Choc i tak jestes zabojca magow ...

Easy: TH ma najwiecej hp, ma najmniejszy (bazowy) speed i najmniejszy dmg z blowa (liczac,ze bijemy w plecy - fd>fp)
Edytowane przez Keralt dnia 03-03-2010 12:44

Bax77

Keralt napisa³/a:
Easy: TH ma najwiecej hp, ma najmniejszy (bazowy) speed i najmniejszy dmg z blowa (liczac,ze bijemy w plecy - fd>fp)

no w³a¶nie bazowy, TH ma staty 30dex i 43 con a str 40 wiêc zrobi sobie
+6dex - 6 con i ma wtedy === 40str === 36dex ===37con === czyli ma wszystkiego wiêcej ni¿ PW ma te¿ w pasywnych critical chance i power .... nadal PW jest lepszy od TH ? przecie¿ takiemu TH'aczowi blowy bêd± wchodzi³y jak poj*bane a bêdzie mia³ i tak wiêcej str i con.

PS: Si³a blowa zale¿y od str a dex od czêstotliwo¶ci wchodzenia, wiêc dlaczego TH mia³by mieæ najs³absze blowy? najs³absze blowy ma PW.
Edytowane przez Bax77 dnia 03-03-2010 12:57

blade
nie zrobisz +6dex bo max mozna dodac +5.
A jak ci siê tak podoba th to go sobie zrób i graj
FD +60% szansy na blowa i +90%power wiec th nigdy nie bêdzie mieæ takiego dm

Keralt

Bax77 napisa³/a:
Keralt napisa³/a:

+6dex - 6 con i ma wtedy === 40str === 36dex ===37con === czyli ma wszystkiego wiêcej ni¿ PW ma te¿ w pasywnych critical chance i power .... nadal PW jest lepszy od TH ? przecie¿ takiemu TH'aczowi blowy bêd± wchodzi³y jak poj*bane a bêdzie mia³ i tak wiêcej str i con.

PS: Si³a blowa zale¿y od str a dex od czêstotliwo¶ci wchodzenia, wiêc dlaczego TH mia³by mieæ najs³absze blowy? najs³absze blowy ma PW.

Najpierw dowiedz sie troche o daggerze ...
No to taki PW tez moze sobie zrobic +5 dex i co? I bedzie mial wiecej ...
TH jest slepy co do wchodzenia blowow - +5 dex to jakies ... 3%? 5%? Do wejscia blowa, na blahu to opisywali ...
Sila blowa zalezy od str? Gówno prawda ... P atk, wiec i str, maja minimalne znaczenie do si³y blowa, tutaj sie licza pasywy + buff (liczac,ze moga miec taki sam buff i eq to pw wygrywa,bo ma focus death,a th nie ma)
Edytowane przez Keralt dnia 03-03-2010 14:02

Arimas
Proste, przestañ graæ na privie, id¼ na na offa ( RUoff jest za darmo Pfft )
tam wszystko dzia³a jak nale¿y i w ogóle.

i racja z tym, ¿e trzeba mieæ lvl 78+
osobi¶cie widzia³em jak TH lv 79 z mojego klanu wyr¿n±³ 6 osób solo w tym tyranta 76+ na 1 backstaba

Yusuke
wg mnie PW I AW to sa najlepsze daggery, no a ja mam PW na offie Smile Jak kto¶ gra na priv serwie to ma pecha...Mi natomiast fajnie sie expi i na pvp jest nie¼le. Zale¿y wszystko od tego kto gra i na jakim serwerze, a itemki to ju¿ swoja drog±...dlatego Lineage to gra numer 2 u mnie zdecydowanie bardziej wole inne mmo gdzie nie liczy siê lev i sprzêt a umiejtno¶ci

>>> atlantica<<< Smile
Edytowane przez Yusuke dnia 03-03-2010 15:24

Bax77
Hehe wróci³em na server x5 i zastosowa³em siê do waszych rad, i muszê powiedzieæ ¿e PW to niez³y rze¼nik, odpali³em VS toogle i zdj±³em nuka A grade na hita ;O
powiedzcie mi jeszcze czy zostaæ przy doom light czy wzi±¶æ dc light? bo moge je mieæ bez problemu. Zbyt du¿ej ró¿nicy w pdefie nie ma a dex bêdzie miej w dc light co my¶licie?Smile

Arimas

Bax77 napisa³/a:
Hehe wróci³em na server x5 i zastosowa³em siê do waszych rad, i muszê powiedzieæ ¿e PW to niez³y rze¼nik, odpali³em VS toogle i zdj±³em nuka A grade na hita ;O
powiedzcie mi jeszcze czy zostaæ przy doom light czy wzi±¶æ dc light? bo moge je mieæ bez problemu. Zbyt du¿ej ró¿nicy w pdefie nie ma a dex bêdzie miej w dc light co my¶licie?Smile

Zdob±d¼ Majestic light, wsad¼ agument PvP - Mirage
i jeste¶ master Wink

Bax77
MJ light nie zdobêde z tej racji ¿e jest drozszy. I tak mi³o ze strony clanu ¿e po 1 dniu po powrocie dosta³em dc light Smile
A jaki dager C grade ma Critical Dmg w sobie? tzn jaki musze kupiæ w luxury ¿eby go potem wymieniæ na Crystal Dager?
PS: Sztyleciarz w DC light te¿ mo¿e wymiataæ, co jest doskonale pokazane na tym filmiku

http://www.youtub...Lc0Nbncp6A

syo51
Je¶li to PW to zostañ przy Doomie. Chyba, ¿e wygarniesz MJ, lecz je¶li nie, niech Ciebie rêka boska broni od DC.

PS. Polecam Ci filmiki Kagana oraz Gustavsa

Wiem wiem.... Zaraz pojawi± siê wypowiedzi znawców i bêd± gadali, ¿e kagan robi to i tamto.... Nie obchodzi mnie to. Wa¿ne, ¿e ogarnia ;]
Edytowane przez syo51 dnia 04-03-2010 13:48

Bax77

syo51 napisa³/a:
Je¶li to PW to zostañ przy Doomie. Chyba, ¿e wygarniesz MJ, lecz je¶li nie, niech Ciebie rêka boska broni od DC.

PS. Polecam Ci filmiki Kagana oraz Gustavsa

Wiem wiem.... Zaraz pojawi± siê wypowiedzi znawców i bêd± gadali, ¿e kagan robi to i tamto.... Nie obchodzi mnie to. Wa¿ne, ¿e ogarnia ;]

Dlaczego DC nie? chyba lepiej A ni¿ B?.. dodam sobie do + CON i bedzie git chyba? jeszcze enchant +3 all i powinno byæ ok

Arimas

Bax77 napisa³/a:
MJ light nie zdobêde z tej racji ¿e jest drozszy. I tak mi³o ze strony clanu ¿e po 1 dniu po powrocie dosta³em dc light Smile
A jaki dager C grade ma Critical Dmg w sobie? tzn jaki musze kupiæ w luxury ¿eby go potem wymieniæ na Crystal Dager?
PS: Sztyleciarz w DC light te¿ mo¿e wymiataæ, co jest doskonale pokazane na tym filmiku

http://www.youtub...Lc0Nbncp6A

To uzbieraj?
trochê kasy + ten DC set i wymieñ, na pewno kto¶ siê trejdnie.
Wsadzasz PvP agument - Mirage i spokojnie ownisz w tym
Zdaje siê, ¿e granie daggerem polega na nie byciu trafianym nie?
Edytowane przez Arimas dnia 04-03-2010 14:30

vojt
Teraz ja Pfft Czy op³aca siê dawaæ PW buffka Elven Eldera, Clarity? Czy nie jest to marnowanie wolnego slota?

Keralt

vojt napisa³/a:
Teraz ja Pfft Czy op³aca siê dawaæ PW buffka Elven Eldera, Clarity? Czy nie jest to marnowanie wolnego slota?

Pewno, ze sie oplaca - blowy duzo mp zabieraja, a na mass pvp czasem moze zabraknac ...

Bax77

Keralt napisa³/a:
Bax77 napisa³/a:
Keralt napisa³/a:

Najpierw dowiedz sie troche o daggerze ...
No to taki PW tez moze sobie zrobic +5 dex i co? I bedzie mial wiecej ...
TH jest slepy co do wchodzenia blowow - +5 dex to jakies ... 3%? 5%? Do wejscia blowa, na blahu to opisywali ...
Sila blowa zalezy od str? Gówno prawda ... P atk, wiec i str, maja minimalne znaczenie do si³y blowa, tutaj sie licza pasywy + buff (liczac,ze moga miec taki sam buff i eq to pw wygrywa,bo ma focus death,a th nie ma)

Buff to czar WZMACNIAJ¡CY czyli logiczne ¿e musi co¶ wzmacniaæ. czyli buff na kryty i si³ê krytów wp³ywa przez dex i str bo str to si³a krytyku a ka¿dy blow to krytyk.

Jeszcze jedno pytanie, skoro wszyscy tak zje¿d¿aj± str u dagerów (bo rzekomo str nie wp³ywa na si³ê krytyka (blowa) )
To dlaczego mówi siê ¿e AW ma najsilniejsze uderzenie? skoro nie zalezy to od str? moim zdaniem str odgrywa duz± rolê u dagera bo to si³a krytyku a ka¿dy blow to krytyk, wiêc nie op³aca siê zje¿dzaæ str i zmiejsza¶æ swoje dmg.

Przejdź do forum: