Zobacz temat

Drukuj temat
Overlord
Shikage

Aristea napisa³/a:
Ma³o kiedy nie znaczy nigdy ^^
Ogarniêty OL z porz±dnym sprzêtem spokojnie da radê ES Pfft

Dam ci rade. Zamiast ci±gle dawaæ nam przyk³ady jak NIE umiesz graæ w l2, id¼ sobie pograj na normalnym privie lub offie i zobacz sam, a nie pieprzysz g³upoty i wprowadzasz newbies w b³±d. ES'a summoenr ci pojedzie CP i 3\4 hp zanim dobiegniesz, potem (jak checsz bic sumona) to on cie spokojnie dobije. Tylko czemu nie dociera do ciebie, ¿e bije sie SUMMONERA a nie jego przyzwanca?

arikat

Aristea napisa³/a:
Ma³o kiedy nie znaczy nigdy ^^
Ogarniêty OL z porz±dnym sprzêtem spokojnie da radê ES Pfft

to w takim wypadku napisz mi proszê jaki masz sprzêt skoro ju¿ ten temat poruszy³e¶Smile

Guard

Aristea napisa³/a:
AM +7/8 + EMP wystarczy ¿eby nie mieæ ¿adnych problemów z summonerem bez epików.

Chyba taki...
Btw (pewnie wyrwê warna za to) Aristea z tymi 400+ pktów nie szalej nie szalej...Tak sie sk³ada ze troche realia tego serwera znam....

arikat
nie chodzi³o mi tylko o bron ale ca³y sprzêt wiêc czekam z niecierpliwo¶ci± na odpowiedz jedna arcana wina nie czyni Pfft no i ofc który lvl bo to ma ogromne znaczenie
Edytowane przez arikat dnia 24-09-2009 11:47

Aristea

[b]Shikage napisa³/a:id¼ sobie pograj na normalnym privie lub offie

Gram na najwiêkszym polskim serwerze, wed³ug mnie jest jak najbardziej normalny Smile

to w takim wypadku napisz mi proszê jaki masz sprzêt skoro ju¿ ten temat poruszy³e¶Smile

Opórcz tego co ju¿ wiesz mam jeszcze Am z m. def, MA set {PVP} + Resisty, Draco set + resisty, Valdka, QA, Bajka, Activ Emp w broni c
Lvl: 85 (serwer x10 wiêc to nic niezwyk³ego, aczkolwiek z osób aktywnie graj±cych nie s³ysza³am, ¿eby kto¶ poza mn± i moim znajomym wbi³)
Skille + 19/18

Jeszcze odno¶nie punktów - aktualnie nie uczestnicze aktywnie w Oly (4 - 5 walk co 3 dzieñ), 400+ pkt robi³am i jestem wg. mnie dalej w stanie tylê zrobiæ.

Znowu wychodz± jakie¶ k³ótnie z niczego.
Oczywi¶cie pan Shikage to podsyca, nawet stara siê mnie obra¿aæ, ale my¶lê, ¿e bêd±c w pierwszej 3 najsilniejszych OLi na Gnacikowym serwerze jednak posiadam niema³e umiejêtno¶ci gry w l2. Shikage zapewne gra na offie lub "normalnym" privie i my¶li, ¿e pozjada³ wszystkie rozumy ^^

Keralt

Aristea napisa³/a:
Skille + 19/18

To zart? xdd Czy master booki?

SlayerSX
Hahahaha wielka filozofia ubiæ jak sam to powiedzia³e¶ "summonera bez epików" samemu maj±c epiki i lol skile na +++ oO Mo¿na to porównaæ do bicia low lvla... W normalnym pvp na równym poziomie masz bynajmniej nik³e szanse na ubicie ogarniêtego summonera.

Aristea

To zart? xdd Czy master booki?

Master booki

SlayerSX napisa³/a:
Hahahaha wielka filozofia ubiæ jak sam to powiedzia³e¶ "summonera bez epików" samemu maj±c epiki i lol skile na +++ oO Mo¿na to porównaæ do bicia low lvla... W normalnym pvp na równym poziomie masz bynajmniej nik³e szanse na ubicie ogarniêtego summonera.

Mam na my¶li Oly, wiêc biorê pod uwagê ogólnie wszystkich summonerów.
Póki co przegra³am tylko 1 walkê z summonerem (hero).

arikat
o panie z ca³ym szacunkiem ale x10 i skille na +18/19 i sie wypowiadasz na temat walki OLa na oly i jeszcze nie mam pojêcia dlaczego masz draco a nie IC OL bez heavy seta oO a ma³o tego ³uku tez nie masz?? czy moze zapomniales napisaæ ??
Edytowane przez arikat dnia 24-09-2009 13:25

abadab

arikat napisa³/a:
o panie z ca³ym szacunkiem ale x10 i skille na +18/19 i sie wypowiadasz na temat walki OLa na oly i jeszcze nie mam pojêcia dlaczego masz draco a nie IC OL bez heavy seta oO a ma³o tego ³uku tez nie masz?? czy moze zapomniales napisaæ ??

Po pierwszym po¶cie mia³em odpu¶ciæ, ale po drugim ju¿ nie da rady przemilczeæ. Kolego naucz siê czytaæ ze zrozumieniem, bo te posty pisze kobieta nie kole¶. Zamiast graæ w L2 wróæ do szko³y, mo¿e naucz± Cie czytaæ ze zrozumieniem....

Shikage
Taa i co z tego ¿e du¿y, jak graæ nie umiesz Grin Ja ju¿ sie nie wypowiadam bo g³upota ludzka jest jak widze u niektórych za bardzo w czaszke wryta Smile Po prostu (***) s³ów Smile

boston

Shikage napisa³/a:
Taa i co z tego ¿e du¿y, jak graæ nie umiesz Grin Ja ju¿ sie nie wypowiadam bo g³upota ludzka jest jak widze u niektórych za bardzo w czaszke wryta Smile Po prostu (***) s³ów Smile

wszyscy s± debilami tylko ty jeste¶ jedynym inteligentem w tym towarzystwie, MISTRZU
uwazasz ze nie da sie wygrac OLem z sumonerem bijac sumonera lecz dalej upierasz sie ze to jedyne sensowne rozwiazanie
MISTRZU kilka osob twierdzi ze da sie wygrac Olem z sumonerem bijac SUMONa lecz ty twierdzisz ze to glupie choc pewnie nawet tego nie probowales wiesz masz racje to do nas nic nie dociera i to u nas ,,glupota ludzka jest jak widze u niektorych za bardzo w czaszke wryta''
sciag klapki z oczu a moze kiedys ujrzysz wiecej niz jedna mozliwosc przeprowadzenia walki a wtedy bedzie mozna z toba podyskutowac na forum bo w przeciwnym razie nie dopuszczajac do siebie racji innych to mozesz co najwyzej probowac kogos obrazac zamiast konwersowac poniewaz do tego trzeba miec otwarty umysl a nie zamkniety za murem z utartymi schematami

ludzie myslacy tak jak ty NIGDY nie doszli by do tego ze pp/ee moga rzadzic na oli czasami trzeba pomyslec a nie zalozyc ze cos jest lepsze i sie tego kurczowo trzymac nie podejmujac nawet prob sprawdzenia tego lub chociazby przeanalizowania

Herubin
Ludki moje ma³e... :F
Summoner jedzie OLa, OL jedzie summmonera. Je¶li to rozumiecie to jest OK. Wszystko zale¿y od szczê¶cia i umiejêtno¶ci.

bêd±c w pierwszej 3 najsilniejszych OLi na Gnacikowym serwerze

+1 warn ? :F

Aristea
Draco mi siê du¿o lepiej sprawdza ni¿ IC, jako¶ tak wygodniej. Ale to ju¿ wszystko testowane by³o parê lat temu, i do tej pory niewiele siê zmieni³o. DB, MJ set, Hell Knife z mentalem, Ghoul Staff z mana up... o takich g³upotach te¿ mia³am pisaæ? My¶lê, ¿e niektóre rzeczy s± oczywiste Smile
Zaraz bêdzie, ¿e znowu czego¶ nie wypisa³am ^^

boston cieszê siê, ¿e na tym forum wypowiadaj± siê ludzie z jasnym umys³em. Czê¶æ osób nie doros³a chyba do kreatywniejszych rozwi±zañ które o zgrozo s± du¿o lepsze od starych taktyk które siê w³a¶ciwie nie sprawdzaj±.

Herubin czekam i czekam na warna, a tu nic ^^ Chyba jeszcze poczekam bo ja tu nie widzê jawnego ³amania regulaminu Smile Mo¿e czego¶ nie doczyta³am Smile
Edytowane przez Aristea dnia 24-09-2009 15:58

Keralt

Herubin napisa³/a:
Ludki moje ma³e... :F
Summoner jedzie OLa, OL jedzie summmonera. Je¶li to rozumiecie to jest OK. Wszystko zale¿y od szczê¶cia i umiejêtno¶ci.

No wiadomo, luk moze zjechac tanka ... majac epiki skille +20 i draco+10 xdd ... ale serio to kazdy ma z kazdym szanse - ale forum to teoria - w teorii OL ma nik³e szanse z Summonerem ... I mowmy o podobnym eq ...

bêd±c w pierwszej 3 najsilniejszych OLi na Gnacikowym serwerze
+1 warn ? :F

Z za co warn? Pfft Gdzie jest podana nazwa servera? Pfft
Edytowane przez Keralt dnia 24-09-2009 17:30

Swider
Powiem tak, co z tego, ze ubijecie summona, skoro ogarniety summoner ma nuka w broni? A po ubiciu summona nie zdazysz nawet zmienic targetu i juz lezyszXD

SlayerSX

Aristea napisa³/a:
Czê¶æ osób nie doros³a chyba do kreatywniejszych rozwi±zañ które o zgrozo s± du¿o lepsze od starych taktyk które siê w³a¶ciwie nie sprawdzaj±.

W skrócie: 0wn3d.

Kreatywne to one s±... szkoda ¿e brakuje im logiki ;f

Walka z summonem w zwarciu = samobójstwo

Walka z summonem ES na odleg³o¶æ te¿ koñczy siê sporymi obra¿eniami.

Summon mo¿e i nie ma wiele defa, ale za to ma sporo hp, dodatkowo summoner równie¿ mo¿e potraktowaæ summona broniami z buff sa. Powiem jeszcze raz, z przyk³adami nawet. Summoner ma (bardzo skromnie licz±c) 3k mp. Ty te¿. Twój drain zjada (teoretycznie, nie wiem jak to wygl±da w praktyce, ale z tego co tu wyczyta³em drainy zjadaj± baaaardzo du¿o mp) 200+ mp i zadaje summonowi 500 dmg. Servitor Heal summonera (nawet bez OE skilli) zjada ~120 mp i oddaje summonowi ponad 1k hp.

Teraz to przelicz: Ty tracisz 400 mp a summoner 120. Dodatkowo musisz siê broniæ przed atakami summona, które do s³abych nie nale¿±. Jak to mam jeszcze wyt³umaczyæ? Najlepiej pograj sobie na kilku ró¿nych HR (na HR ka¿dy ma mniej-wiêcej podobny eq). Na kilku po to, aby porównaæ ró¿nice, bo mog± one byæ zdysbalansowane. Albo jeszcze lepiej: spotkajmy siê wszyscy na jednym serwerze (atakuj±cy i broni±cy lOLa) i poka¿cie, ¿e to co mówicie to prawda i OL z eq nie wybijaj±cym siê z t³umu pokona summonera zabijaj±c najpierw summona.

Swider napisa³/a:
Powiem tak, co z tego, ze ubijecie summona, skoro ogarniety summoner ma nuka w broni? A po ubiciu summona nie zdazysz nawet zmienic targetu i juz lezyszXD

W gracii final nuki z aug maj± 5s reuse Pfft Ale przed GF z takim nukiem w broni, bez full buffa (self) ES ownowa³... Non stop emp+wm+clarity, najszybszy cast w grze i dodatkowo recharger konik.
Edytowane przez SlayerSX dnia 24-09-2009 19:16

boston

Swider napisa³/a:

OL to postac ktora ma NAJWIEKSZY bazowy m def w grze

jednym drainem w sumonera spokojnie odnowi rownowartosc 2 nukow z augu a jezeli drainuje kota to pewnie odnowi sobie rownowartosc 3 nukow...
swider to ze powiedzmy 90% walk z olami wygrywasz swiadczy o tym ze grasz na jakims gownianym servie gdzie nikt nie potrafi ogarnac ola...

@Aristea zastanawialem sie co odpisac i wiesz co bedzie to ironia to sie posmiejeszPfft
(napisze w stylu Shikage)

NIE WYMIENILAS SOES'a (zlowieszczy smiech przed monitorem ,,haha''Wink
nie mozesz dobrze grac OL'em skoro nie wymienilas SOES'a (,,haha''Wink
(w myslach ,,ale ja zlapalem ,,haha'' teraz juz kazdy wie ze ona nie potrafi grac OL'em ,,haha''Wink

no to juz nikt nie napisze o soesie bo juz wiemy ze go nie dodalas;P
szkoda ze na tym forum jezeli ktos dobrze opisuje jakas sytuacje pvp i to o czym pisze jest bazowane na jego doswiadczeniu w grze to znajdzie sie banda idiotow ktora wyliczy sobie cos na l2 kalkulatorach lub gdzies widzialo jakies slabe osoby kierujace danymi postaciami i to o czym mowia jest czysto teoretyczne lecz ida w zaparte ze jest tylko jedna prawda ich prawda...

SlayerSX
NC Sad Zagraj na normalnym serwerze na którym nie ma MP potek lub przynajmniej nie mo¿na ich u¿ywaæ na oly...

Swider
5 sekund... a co z giftem od seraphima? Niby nie gralem na GF (nie gram juz miesiac a na serwie, na ktorym gralem dopiero od niedawna jest GF) ale tak czy siak, ubicie summona nie oznacza konca walki, summoner a na pewno ES moze Cie pojechac samym... uciekaniemPfft

Przejdź do forum: