Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gość (ci)
 Drukuj temat
Overlord
boston
Orzelek napisał/a:
Tak, ale nie chodzi mi tu jedynie o kase, lecz o PVP ;p

ol to postac przydatna glownie w mass pvp... expic bedziesz glownie w mage party (jezeli nie masz duzej stycznosci z magami to odradzam robienie ola)
w archer pt do expa mozesz byc lecz glownie jako leacher...
wiadomo jezeli masz clan ktory bedzie cie expil i ubieral nawet jak bedziesz leachowal to ol jest dobrym wyborem (klasa stworzona do mass pvp...)
zwykle pvp... w hb postac ktora bedzie myslec rozniesie cie w pyl... niestety ola sila jest drain ktory pali za duzo many...
pt vs pt oplacalny do wziecia tylko do nuker party w kazdym innym rodzaju pt jest ktos bardziej oplacalny do zajecia slota

ol nie jest postacia ktora ma zadawac dmg w mass pvp... jak dobijesz 80+ to ebdziesz tylko do flamesow/cp regenu/debuffowania jezeli myslisz o drainowaniu strzelaniu z luku etc... to wybierz inna postac sprawi ci wieksza frajdeSmile
granie olem jest przewaznie zmudne i uwazam ze zeby grac olem to trzeba wiedziec za co sie zabieramySmile

Orzelek
Są jedynie potki na mane, które uzupełniają całe lub większość MP, można je używać co 5-15m , jednak nie są tanie. Ciekawi mnie jeszcze czy OL w Graci Part 2 dostał powera, czy jeszcze bardziej go osłabili? Smile
Edytowane przez Orzelek dnia 11-01-2010 21:28

madcat_men
Jeżeli uda Ci się złożyć pt nuków to bierz ol'a w ciemno...
1.Ol
2.SE/EE
3.SE/EE
4.Bish
5.SWS
6.BD
7.nuk
8.nuk
9.nuk

To jest zestaw typowego mage consta pod exp i pvp... Ol jest niezastąpiony do takiego pt i bardzo pomocny na sige'ach ze względu na debuffy i odnawianie cp... Ale jeśli w klanie nie będziesz miał żadnych szans na złożenie takiego pt i nie będą chcieli leachera to nie wchodziłbym w tą postać...

Orzelek
madcat_men napisał/a:
Jeżeli uda Ci się złożyć pt nuków to bierz ol'a w ciemno...
1.Ol
2.SE/EE
3.SE/EE
4.Bish
5.SWS
6.BD
7.nuk
8.nuk
9.nuk

To jest zestaw typowego mage consta pod exp i pvp... Ol jest niezastąpiony do takiego pt i bardzo pomocny na sige'ach ze względu na debuffy i odnawianie cp... Ale jeśli w klanie nie będziesz miał żadnych szans na złożenie takiego pt i nie będą chcieli leachera to nie wchodziłbym w tą postać...

Ok dzięki za pomoc, wasze rady bardzo się przydały Wink

zmyslok
Hej, a jakie subclassy są najodpowiedniejsze dla OLa?

Guard
Ma set: res stun, wiekszy matk, sporo wiekszy pdef niz DC robe, a w przyszlosci mozesz wlozyc elemental stone'y.

AM + acu: 1h blunt, wiec mozesz zalozyc tarcze, ktra z buffem na tarcze, ktorego posiadasz tworzy lepszy zestaw niz 2h blunt.

Nikopol
Na prośbę bjoern'a wyczyszczone jak ktoś cze robić flame'a jest odnośnie tego odpowiedni dział po za nim bedą sie sypały ostrzenia.

Info dla szyderców po(***) się boże

Masz obiekcje że post opisujący profesje jest do do.... no to napisz lepszy poradnik a ja na prawdę z miłą chęciom go tam umieszczę i tyczy się to wszystkich poradników na forum czy stronie.

A za zabawę w trolla forumowego czeka specjalne miejsce, bo mam już dosyć ludzi którzy wchodzą na forum jedynie po to aby pojęczeć że opisy są stare skille takie czy owakie dobrze wiemy o tym bardzo dobrze ale jeśli twój wkład w stronę lub forum ma polegać tylko na zabawie w trolla to sie nie męcz
Edytowane przez Nikopol dnia 19-07-2010 18:31

krychuswaj
Mam pytankoSmile Jaki element w broni waszym zdaniem jest najlepszy dla Overlorda?

Keralt
Im rzadszy tym lepszy, choć nie którzy robią pod fire, bo skill z 83 ma wbudowany fire w siebie ...

matthan
A jakie certy najlepiej?

Arimas
Byle nie Dark, OL nie ma żadnych skilli po element CHYBA, że zrobisz sobie augument-nuk w broni i dopasujesz do tego odpowiedni element: np. hydro blast>Water

Mosq
Pytanie było raczej o certyfikacje a nie o atrybuty Smile...
Jak dla mnie
1)celka z wc/bd/sws
2)ud tanki
3)Spirit z sumonerów
4)haste lub CP spoil/glad/tyrek (sellbuff+ haste od peta + haste z certa (o ile sie odpali) z daggerem s80 + focus wrr ok 1,3k atak speeda 1,5k pataku i cryt za crytem Pfft)

Co do ostatniego postu jedyny skill OLka z atrybutem to Onslaught of Pa'agrio (fireee)

madcat_men
można mieć max 3 subclasy a nie 4

Arimas
Mosq tak mądry jesteś? )

post z 07-08-2010 01:10
Mam pytanko Smile Jaki element w broni waszym zdaniem jest najlepszy dla Overlorda?

Dokładnie 5 postów wyżej od twojego.
--------
Aha, i bardzo fajnie, że można na twoim privie brać aż 4 skille z subclass.

Pozdrawiam.

lodern
Nie musicie na niego naskakiwać. On po prostu dał 4 propozycje i jedno można sobie odrzucić. Spokojniej Smile

Arimas
Po co Ci CP na czymś co ma tego b.dużo (co za różnica mieć 4k cp a 5k cp jak i tak spamuje się CP potki..)

Po co Ci Haste jeśli grasz w mage const? (OL do melee się nie nadaje) no chyba, że grasz solo to GG robić w ogóle OL'a

Mosq
Arimas napisał/a:
Po co Ci CP na czymś co ma tego b.dużo (co za różnica mieć 4k cp a 5k cp jak i tak spamuje się CP potki..)

Po co Ci Haste jeśli grasz w mage const? (OL do melee się nie nadaje) no chyba, że grasz solo to GG robić w ogóle OL'a

Arimas napisał/a:
Byle nie Dark, OL nie ma żadnych skilli po element CHYBA, że zrobisz sobie augument-nuk w broni i dopasujesz do tego odpowiedni element: np. hydro blast>Water

Nigdzie nie napisałem że jestem mądry... tylko moje zdanie...

To zależy od sytuacji... na oli nie masz potków... z silencem nie powiesz mi że ci haste nie pomoże... hmm to wszystko zależy jak grasz i na ile ogarniasz postać...

I sam sie pomyliłes bo wykazałem że olek ma skill z atrybutem Pfft

GZ dla Ciebie jeżeli uważasz że OL jest tylko i wyłacznie pod nuków... dobrze że nie napisałeś że tylko spamuje regen CP...

Edit 1...
Hmm... jestem pewien że można mieć 4 subclassy (chyba że tylko kamaele mają tą możliwość... i chyba że tak jest tylko na tym serwie co siedze)....
Edytowane przez Mosq dnia 18-09-2010 09:40

lodern
Uwierz mi(i wszystkim innym), na większości serverów, w tym OFF, można mieć 3 suby.

Keralt
Myślę o agu pod oly ...
Passive Clarity? Nuk? Może coś innego?
Nie mogę się zdecydować ; P

Garnier
passive/active clarity w broni z conversion zeby sie zbufac na poczatek
w agumentacji broni bral bym nuka pod fire z racji tego ze na 83 masz Onshlaugh Of Paagrio skil o bazowym fire dmg
i do tego młotek jakis (z pasywnym pdef najlepiej Grin)do bicia sie z postaciami ktore maja od chuka mdefa np tank

Przejdź do forum: