Zobacz temat

Drukuj temat
Overlord
boston

Orzelek napisa³/a:
Tak, ale nie chodzi mi tu jedynie o kase, lecz o PVP ;p

ol to postac przydatna glownie w mass pvp... expic bedziesz glownie w mage party (jezeli nie masz duzej stycznosci z magami to odradzam robienie ola)
w archer pt do expa mozesz byc lecz glownie jako leacher...
wiadomo jezeli masz clan ktory bedzie cie expil i ubieral nawet jak bedziesz leachowal to ol jest dobrym wyborem (klasa stworzona do mass pvp...)
zwykle pvp... w hb postac ktora bedzie myslec rozniesie cie w pyl... niestety ola sila jest drain ktory pali za duzo many...
pt vs pt oplacalny do wziecia tylko do nuker party w kazdym innym rodzaju pt jest ktos bardziej oplacalny do zajecia slota

ol nie jest postacia ktora ma zadawac dmg w mass pvp... jak dobijesz 80+ to ebdziesz tylko do flamesow/cp regenu/debuffowania jezeli myslisz o drainowaniu strzelaniu z luku etc... to wybierz inna postac sprawi ci wieksza frajdeSmile
granie olem jest przewaznie zmudne i uwazam ze zeby grac olem to trzeba wiedziec za co sie zabieramySmile

Orzelek
S± jedynie potki na mane, które uzupe³niaj± ca³e lub wiêkszo¶æ MP, mo¿na je u¿ywaæ co 5-15m , jednak nie s± tanie. Ciekawi mnie jeszcze czy OL w Graci Part 2 dosta³ powera, czy jeszcze bardziej go os³abili? Smile
Edytowane przez Orzelek dnia 11-01-2010 21:28

madcat_men
Je¿eli uda Ci siê z³o¿yæ pt nuków to bierz ol'a w ciemno...
1.Ol
2.SE/EE
3.SE/EE
4.Bish
5.SWS
6.BD
7.nuk
8.nuk
9.nuk

To jest zestaw typowego mage consta pod exp i pvp... Ol jest niezast±piony do takiego pt i bardzo pomocny na sige'ach ze wzglêdu na debuffy i odnawianie cp... Ale je¶li w klanie nie bêdziesz mia³ ¿adnych szans na z³o¿enie takiego pt i nie bêd± chcieli leachera to nie wchodzi³bym w t± postaæ...

Orzelek

madcat_men napisa³/a:
Je¿eli uda Ci siê z³o¿yæ pt nuków to bierz ol'a w ciemno...
1.Ol
2.SE/EE
3.SE/EE
4.Bish
5.SWS
6.BD
7.nuk
8.nuk
9.nuk

To jest zestaw typowego mage consta pod exp i pvp... Ol jest niezast±piony do takiego pt i bardzo pomocny na sige'ach ze wzglêdu na debuffy i odnawianie cp... Ale je¶li w klanie nie bêdziesz mia³ ¿adnych szans na z³o¿enie takiego pt i nie bêd± chcieli leachera to nie wchodzi³bym w t± postaæ...

Ok dziêki za pomoc, wasze rady bardzo siê przyda³y Wink

zmyslok
Hej, a jakie subclassy s± najodpowiedniejsze dla OLa?

Guard
Ma set: res stun, wiekszy matk, sporo wiekszy pdef niz DC robe, a w przyszlosci mozesz wlozyc elemental stone'y.

AM + acu: 1h blunt, wiec mozesz zalozyc tarcze, ktra z buffem na tarcze, ktorego posiadasz tworzy lepszy zestaw niz 2h blunt.

Nikopol
Na pro¶bê bjoern'a wyczyszczone jak kto¶ cze robiæ flame'a jest odno¶nie tego odpowiedni dzia³ po za nim bed± sie sypa³y ostrzenia.

Info dla szyderców po(***) siê bo¿e

Masz obiekcje ¿e post opisuj±cy profesje jest do do.... no to napisz lepszy poradnik a ja na prawdê z mi³± chêciom go tam umieszczê i tyczy siê to wszystkich poradników na forum czy stronie.

A za zabawê w trolla forumowego czeka specjalne miejsce, bo mam ju¿ dosyæ ludzi którzy wchodz± na forum jedynie po to aby pojêczeæ ¿e opisy s± stare skille takie czy owakie dobrze wiemy o tym bardzo dobrze ale je¶li twój wk³ad w stronê lub forum ma polegaæ tylko na zabawie w trolla to sie nie mêcz
Edytowane przez Nikopol dnia 19-07-2010 18:31

krychuswaj
Mam pytankoSmile Jaki element w broni waszym zdaniem jest najlepszy dla Overlorda?

Keralt
Im rzadszy tym lepszy, choæ nie którzy robi± pod fire, bo skill z 83 ma wbudowany fire w siebie ...

matthan
A jakie certy najlepiej?

Arimas
Byle nie Dark, OL nie ma ¿adnych skilli po element CHYBA, ¿e zrobisz sobie augument-nuk w broni i dopasujesz do tego odpowiedni element: np. hydro blast>Water

Mosq
Pytanie by³o raczej o certyfikacje a nie o atrybuty Smile...
Jak dla mnie
1)celka z wc/bd/sws
2)ud tanki
3)Spirit z sumonerów
4)haste lub CP spoil/glad/tyrek (sellbuff+ haste od peta + haste z certa (o ile sie odpali) z daggerem s80 + focus wrr ok 1,3k atak speeda 1,5k pataku i cryt za crytem Pfft)

Co do ostatniego postu jedyny skill OLka z atrybutem to Onslaught of Pa'agrio (fireee)

madcat_men
mo¿na mieæ max 3 subclasy a nie 4

Arimas
Mosq tak m±dry jeste¶? )

post z 07-08-2010 01:10
Mam pytanko Smile Jaki element w broni waszym zdaniem jest najlepszy dla Overlorda?

Dok³adnie 5 postów wy¿ej od twojego.
--------
Aha, i bardzo fajnie, ¿e mo¿na na twoim privie braæ a¿ 4 skille z subclass.

Pozdrawiam.

lodern
Nie musicie na niego naskakiwaæ. On po prostu da³ 4 propozycje i jedno mo¿na sobie odrzuciæ. Spokojniej Smile

Arimas
Po co Ci CP na czym¶ co ma tego b.du¿o (co za ró¿nica mieæ 4k cp a 5k cp jak i tak spamuje siê CP potki..)

Po co Ci Haste je¶li grasz w mage const? (OL do melee siê nie nadaje) no chyba, ¿e grasz solo to GG robiæ w ogóle OL'a

Mosq

Arimas napisa³/a:
Po co Ci CP na czym¶ co ma tego b.du¿o (co za ró¿nica mieæ 4k cp a 5k cp jak i tak spamuje siê CP potki..)

Po co Ci Haste je¶li grasz w mage const? (OL do melee siê nie nadaje) no chyba, ¿e grasz solo to GG robiæ w ogóle OL'a

Arimas napisa³/a:
Byle nie Dark, OL nie ma ¿adnych skilli po element CHYBA, ¿e zrobisz sobie augument-nuk w broni i dopasujesz do tego odpowiedni element: np. hydro blast>Water

Nigdzie nie napisa³em ¿e jestem m±dry... tylko moje zdanie...

To zale¿y od sytuacji... na oli nie masz potków... z silencem nie powiesz mi ¿e ci haste nie pomo¿e... hmm to wszystko zale¿y jak grasz i na ile ogarniasz postaæ...

I sam sie pomyli³es bo wykaza³em ¿e olek ma skill z atrybutem Pfft

GZ dla Ciebie je¿eli uwa¿asz ¿e OL jest tylko i wy³acznie pod nuków... dobrze ¿e nie napisa³e¶ ¿e tylko spamuje regen CP...

Edit 1...
Hmm... jestem pewien ¿e mo¿na mieæ 4 subclassy (chyba ¿e tylko kamaele maj± t± mo¿liwo¶æ... i chyba ¿e tak jest tylko na tym serwie co siedze)....
Edytowane przez Mosq dnia 18-09-2010 09:40

lodern
Uwierz mi(i wszystkim innym), na wiêkszo¶ci serverów, w tym OFF, mo¿na mieæ 3 suby.

Keralt
My¶lê o agu pod oly ...
Passive Clarity? Nuk? Mo¿e co¶ innego?
Nie mogê siê zdecydowaæ ; P

Garnier
passive/active clarity w broni z conversion zeby sie zbufac na poczatek
w agumentacji broni bral bym nuka pod fire z racji tego ze na 83 masz Onshlaugh Of Paagrio skil o bazowym fire dmg
i do tego m³otek jakis (z pasywnym pdef najlepiej Grin)do bicia sie z postaciami ktore maja od chuka mdefa np tank

Przejdź do forum: