1. Lineage2-Info - Twoje kompendium wiedzy o Lineage 2 Community Forum
  2. Rasy/Klasy
  3. Orkowie

Overlord - Sticky

Profesje, uzbrojenie oraz style walk i gry Orków

280 Replies 65,535 Views Last Updated on 2 years ago

boston

Vagabond

Napisał w 5 years ago

Orzelek napisał/a:
Tak, ale nie chodzi mi tu jedynie o kase, lecz o PVP ;p

ol to postac przydatna glownie w mass pvp... expic bedziesz glownie w mage party (jezeli nie masz duzej stycznosci z magami to odradzam robienie ola)
w archer pt do expa mozesz byc lecz glownie jako leacher...
wiadomo jezeli masz clan ktory bedzie cie expil i ubieral nawet jak bedziesz leachowal to ol jest dobrym wyborem (klasa stworzona do mass pvp...)
zwykle pvp... w hb postac ktora bedzie myslec rozniesie cie w pyl... niestety ola sila jest drain ktory pali za duzo many...
pt vs pt oplacalny do wziecia tylko do nuker party w kazdym innym rodzaju pt jest ktos bardziej oplacalny do zajecia slota

ol nie jest postacia ktora ma zadawac dmg w mass pvp... jak dobijesz 80+ to ebdziesz tylko do flamesow/cp regenu/debuffowania jezeli myslisz o drainowaniu strzelaniu z luku etc... to wybierz inna postac sprawi ci wieksza frajdeSmile
granie olem jest przewaznie zmudne i uwazam ze zeby grac olem to trzeba wiedziec za co sie zabieramySmile

Orzelek

Vagabond

Napisał w 5 years ago

Są jedynie potki na mane, które uzupełniają całe lub większość MP, można je używać co 5-15m , jednak nie są tanie. Ciekawi mnie jeszcze czy OL w Graci Part 2 dostał powera, czy jeszcze bardziej go osłabili? Smile
Edytowane przez Orzelek na 11-01-2010 21:28

Napisał w 5 years ago

Jeżeli uda Ci się złożyć pt nuków to bierz ol'a w ciemno...
1.Ol
2.SE/EE
3.SE/EE
4.Bish
5.SWS
6.BD
7.nuk
8.nuk
9.nuk

To jest zestaw typowego mage consta pod exp i pvp... Ol jest niezastąpiony do takiego pt i bardzo pomocny na sige'ach ze względu na debuffy i odnawianie cp... Ale jeśli w klanie nie będziesz miał żadnych szans na złożenie takiego pt i nie będą chcieli leachera to nie wchodziłbym w tą postać...

Orzelek

Vagabond

Napisał w 5 years ago

madcat_men napisał/a:
Jeżeli uda Ci się złożyć pt nuków to bierz ol'a w ciemno...
1.Ol
2.SE/EE
3.SE/EE
4.Bish
5.SWS
6.BD
7.nuk
8.nuk
9.nuk

To jest zestaw typowego mage consta pod exp i pvp... Ol jest niezastąpiony do takiego pt i bardzo pomocny na sige'ach ze względu na debuffy i odnawianie cp... Ale jeśli w klanie nie będziesz miał żadnych szans na złożenie takiego pt i nie będą chcieli leachera to nie wchodziłbym w tą postać...

Ok dzięki za pomoc, wasze rady bardzo się przydały Wink

zmyslok

Newbie

Napisał w 5 years ago

Hej, a jakie subclassy są najodpowiedniejsze dla OLa?

Guard

Vagabond

Napisał w 5 years ago

Ma set: res stun, wiekszy matk, sporo wiekszy pdef niz DC robe, a w przyszlosci mozesz wlozyc elemental stone'y.

AM + acu: 1h blunt, wiec mozesz zalozyc tarcze, ktra z buffem na tarcze, ktorego posiadasz tworzy lepszy zestaw niz 2h blunt.

Nikopol

Główny administrator

Napisał w 4 years ago

Na prośbę bjoern'a wyczyszczone jak ktoś cze robić flame'a jest odnośnie tego odpowiedni dział po za nim bedą sie sypały ostrzenia.

Info dla szyderców po(***) się boże

Masz obiekcje że post opisujący profesje jest do do.... no to napisz lepszy poradnik a ja na prawdę z miłą chęciom go tam umieszczę i tyczy się to wszystkich poradników na forum czy stronie.

A za zabawę w trolla forumowego czeka specjalne miejsce, bo mam już dosyć ludzi którzy wchodzą na forum jedynie po to aby pojęczeć że opisy są stare skille takie czy owakie dobrze wiemy o tym bardzo dobrze ale jeśli twój wkład w stronę lub forum ma polegać tylko na zabawie w trolla to sie nie męcz
Edytowane przez Nikopol na 19-07-2010 18:31

krychuswaj

Newbie

Napisał w 4 years ago

Mam pytankoSmile Jaki element w broni waszym zdaniem jest najlepszy dla Overlorda?

Keralt

Elder

Napisał w 4 years ago

Im rzadszy tym lepszy, choć nie którzy robią pod fire, bo skill z 83 ma wbudowany fire w siebie ...

matthan

Newbie

Napisał w 4 years ago

A jakie certy najlepiej?

Arimas

Elder

Napisał w 4 years ago

Byle nie Dark, OL nie ma żadnych skilli po element CHYBA, że zrobisz sobie augument-nuk w broni i dopasujesz do tego odpowiedni element: np. hydro blast>Water

Mosq

Newbie

Napisał w 4 years ago

Pytanie było raczej o certyfikacje a nie o atrybuty Smile...
Jak dla mnie
1)celka z wc/bd/sws
2)ud tanki
3)Spirit z sumonerów
4)haste lub CP spoil/glad/tyrek (sellbuff+ haste od peta + haste z certa (o ile sie odpali) z daggerem s80 + focus wrr ok 1,3k atak speeda 1,5k pataku i cryt za crytem Pfft)

Co do ostatniego postu jedyny skill OLka z atrybutem to Onslaught of Pa'agrio (fireee)

Napisał w 4 years ago

można mieć max 3 subclasy a nie 4

Arimas

Elder

Napisał w 4 years ago

Mosq tak mądry jesteś? )

post z 07-08-2010 01:10
Mam pytanko Smile Jaki element w broni waszym zdaniem jest najlepszy dla Overlorda?

Dokładnie 5 postów wyżej od twojego.
--------
Aha, i bardzo fajnie, że można na twoim privie brać aż 4 skille z subclass.

Pozdrawiam.

lodern

Heir

Napisał w 4 years ago

Nie musicie na niego naskakiwać. On po prostu dał 4 propozycje i jedno można sobie odrzucić. Spokojniej Smile

Arimas

Elder

Napisał w 4 years ago

Po co Ci CP na czymś co ma tego b.dużo (co za różnica mieć 4k cp a 5k cp jak i tak spamuje się CP potki..)

Po co Ci Haste jeśli grasz w mage const? (OL do melee się nie nadaje) no chyba, że grasz solo to GG robić w ogóle OL'a

Mosq

Newbie

Napisał w 4 years ago

Arimas napisał/a:
Po co Ci CP na czymś co ma tego b.dużo (co za różnica mieć 4k cp a 5k cp jak i tak spamuje się CP potki..)

Po co Ci Haste jeśli grasz w mage const? (OL do melee się nie nadaje) no chyba, że grasz solo to GG robić w ogóle OL'a

Arimas napisał/a:
Byle nie Dark, OL nie ma żadnych skilli po element CHYBA, że zrobisz sobie augument-nuk w broni i dopasujesz do tego odpowiedni element: np. hydro blast>Water

Nigdzie nie napisałem że jestem mądry... tylko moje zdanie...

To zależy od sytuacji... na oli nie masz potków... z silencem nie powiesz mi że ci haste nie pomoże... hmm to wszystko zależy jak grasz i na ile ogarniasz postać...

I sam sie pomyliłes bo wykazałem że olek ma skill z atrybutem Pfft

GZ dla Ciebie jeżeli uważasz że OL jest tylko i wyłacznie pod nuków... dobrze że nie napisałeś że tylko spamuje regen CP...

Edit 1...
Hmm... jestem pewien że można mieć 4 subclassy (chyba że tylko kamaele mają tą możliwość... i chyba że tak jest tylko na tym serwie co siedze)....
Edytowane przez Mosq na 18-09-2010 09:40

lodern

Heir

Napisał w 4 years ago

Uwierz mi(i wszystkim innym), na większości serverów, w tym OFF, można mieć 3 suby.

Keralt

Elder

Napisał w 3 years ago

Myślę o agu pod oly ...
Passive Clarity? Nuk? Może coś innego?
Nie mogę się zdecydować ; P

Garnier

Vagabond

Napisał w 3 years ago

passive/active clarity w broni z conversion zeby sie zbufac na poczatek
w agumentacji broni bral bym nuka pod fire z racji tego ze na 83 masz Onshlaugh Of Paagrio skil o bazowym fire dmg
i do tego młotek jakis (z pasywnym pdef najlepiej Grin)do bicia sie z postaciami ktore maja od chuka mdefa np tank

Skocz do forum:
5 users are online
0 member and 5 guests