Nawigacja

Artykuły » Questy » Quest - Expulsion of Evil Spirits

Quest - Expulsion of Evil Spirits

  • Quest ten można pobrać na 80 poziomie. Zaczynasz go u Chairen, szamanki orków, która znajduje się w Beacon Tower, na południowy-zachód od Schuttgart. Specjalnie dla krasnoludów i summonerów , którzy mają małą szansę na krytyczny atak i nie czują swej destrukcyjnej mocy ten quest jest to odpowiedni- „Despair of Kasha", buff rzucany przez ruchome oczy w obozowisku orków podnosi szansę krytycznych ataków dla postaci do 500.


2) Chairen chce, abyś zabił wszystkich Ragna Orcs, jak również inne diabelskie duchy(np. Varangka's Destroyers i Varangka's Dre Vanuls), które można znaleźć na Den f Evil.

 

  • Nieważne czy zabijasz Ragna Orcs czy potwory Varangka, z nich wszystkich otrzymasz quest item, Ragna Orc Talismans.

  • Zanieść Chairen zebrane talizmany. Zamieni je ona na wysoko poziomowe materiały, Giants’s Codex’s i recepty na zbroję Dynasty Heavy i Light oraz na receptę na Dynasty Shield.


Ceny za recepty na Dynasty Gauntlets i Dynasty Boots na screenach są poprawne jedynie dla koreańskich i indonezyjskich serwerów. Na serwerach NCwest potrzeba nie 122 itemów, ale 112. Tak samo jest prawdopodobnie z receptami na Dynasty Leather Gloves i Leather Boots.

Aby złożyć Dynasty Heavy set potrzebujesz 1200 talizmanów (1329 z tarczą).
Aby złożyć Dynasty Light set musisz uzbierać 1002 lub 1022 amulety.

5) Oprócz Ragna Orc Talismans otrzymasz też bardzo rzadko, jakieś raz na 100 zabitych potworów, Soulstone Filled with Evil Spirit. Jeżeli oddasz 10 Soulstones dla Chairen, zamieni je ona na Guardian Spirit Pendant. Możesz użyć tego itemu, by przyzwać lokalnego Raid Boss’a dla siebie samego.

  • Gdy będziesz podążał drogą z Beacon Tower na południe, dojdziesz do jaskini. Wejdź do niej. W którymś pokoju znajduje się ruchome oko o nazwie Guardian of the Altar, które przyzwie dla Ciebie RB, Shaman of Darkness Varangka.

Dla jednej osoby, ten raid na 82 poziomie , jest raczej trudny ze względu na to, że bardzo często, przenosi Cię do losowego miejsca w pokoju i musisz być zawsze uważny. Znajdziesz pożyteczne wskazówki na temat zachowania Varangka i na temat jego skilla odbijającego obrażenia tutaj: boards.lineage2.com/showthread.php?t=208243

http://www.youtube.com/watch?v=SrCnEdYNtBg&feature=player_embedded
Do tej pory Varangka dropił Leonard’y,Adamantine, Orichalcum, High-Grade Life Stones lvl 80, Mid-Grade Life Stones lvl 80, zwykłe Life Stones lvl 80, Holy Attribute Stones i Dark Attribute Stones.

Źródło: elliebelly.net Autor: Elmar Tłumaczył: Megalord